Vítejte na stránkách obce Obec Slunečná.
Nastavení zobrazení

Informační zprávy

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Zadejte svůj e-mail, vyberte si okruhy Vašeho zájmu o jejichž novinkách chcete dostávat notifikace a následně připojte své telefoní číslo.

Informace o nových článcích, událostechfotogaleriích, úředních záznamů a dalších, budete dostávat formou emailu.

Důležité zprávy, mimořádná sdělení a upozornění rozesíláme přímo na mobilní telefony formou SMS zpráv.

publikováno: 22. 7. 2023 15:06, OI Developer

Novinky z obce

Výluka autobusu 9.11.2023

publikováno: 8. 11. 2023

• Ladislava Svobodová

Pozor , pozor !

Ve čtvrtek 9.11. od 8h bude probíhat finální asfaltování části silnice ze Skalice směrem na Slunečnou, od 8h proto bude vyloučen veškerý provoz.

Ranní autobusy linky 457 pojedou dle standardního jízdního řádu (JŘ).

Od dopoledního spoje v 8:45 z České Lípy  do Nového Boru 9:23 pojedou podle VÝLUKOVÉHO JŘ (Na Slunečnou i ze Slunečné přes Horní Libchavu a Manuišice)

Odpolední spoj 457/17 ve 13:40 z Nového Boru na Slunečnou a zpět UKONČÍ JÍZDU ve Skalici, na Slunečnou pojede jen odpolední spoj v 15:40 z Nového Boru.

Páteční provoz bude již po opravené silnici bez jakýchkoli omezení = dle standardního JŘ.